Astens Stucadoors Bedrijf Roland van den Heuvel - Wolfsveld 39

5/5 β˜… based on 4 reviews

Welkom

ASB oftewel het Astens Stucadoors Bedrijf verricht stucadoorswerkzaamheden voor zakelijke en particuliere afnemers in Zuidoost Nederland.

20130813 181002Roland v.d. Heuvel, eigenaar en drijvende kracht achter het bedrijf, kreeg het stucadoren met de paplepel ingegoten in het bedrijf van zijn vader.  En inmiddels breidt de klantenkring van ASB zich gestaag uit. Klanten komen voornamelijk uit de directe omgeving, maar ook van verder.

Stucadoorswerk groot of klein, voor een aannemer, klusbedrijf, of direct bij een zakelijke of particuliere klant. Niets moet, alles is bespreekbaar en de tarieven zijn concurrerend.

Contact Astens Stucadoors Bedrijf Roland van den Heuvel

Address :

Wolfsveld 39, 5712 HJ Someren, Netherlands

Phone : πŸ“ž +98
Postal code : 5712
Website : http://www.asbasten.nl/
Categories :
City : Someren

D
Dennis Keulen on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

L
Lies van den Bogaart on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

B
Bart Jacobs on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

M
Martijn Louwes on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

Wil je een eerlijk advies, en ook belangrijk wil je een prachtig afgewerkt plafond of wand dan moet je ASB hebben. Roland werkt voor goede prijzen en werkt netjes, je hebt dus naderhand niet je hele huis onder de witte troep. ASB is een absolute aanrader!
If you want honest advice and, importantly, if you want a beautifully finished ceiling or wall, you must have ASB. Roland works for good prices and works neatly, so you don't have your whole house under the white mess afterwards. ASB is an absolute must!

Write some of your reviews for the company Astens Stucadoors Bedrijf Roland van den Heuvel

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating * β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *