Lot Beauty & Wellness - Kerkstraat 86A

5/5 β˜… based on 7 reviews

Schoonheidssalon Lot Beauty & Wellness | Welkom! - Lotbeautyenwellness.nl

Lot Beauty & Wellness biedt u professionele, kwalitatieve behandelingen in een gezellige, gemoedelijke sfeer. In mijn salon - gevestigd in Nederweert - wordt een breed assortiment aan behandelingen aangeboden, er zit vast ook iets voor u bij!

Mensen die letterlijk en figuurlijk goed in hun vel zitten, stralen dit uit en hebben meer zelfvertrouwen en levensvreugde. Voor een mooier silhouet, een gezondere huid of pure ontspanning bent u bij Lot Beauty & Wellness aan het juiste adres.

Met passie en liefde voor mijn vak sta ik iedere dag met veel plezier voor u klaar. Ik zorg er voor dat u stralend met een glimlach weer naar buiten loopt.  U kunt in mijn schoonheidssalon in Nederweert terecht voor professionele, kwalitatieve behandelingen in een gezellige, gemoedelijke sfeer. Wat de reden van uw bezoek ook is, bij mij bent u altijd in goede handen.

Heeft u na het bekijken van de site nog vragen of wilt u een afspraak maken, aarzel dan niet om contact met me op te nemen. Ik sta graag voor u klaar.

Contact Lot Beauty & Wellness

Address :

Kerkstraat 86A, 6031 CJ Nederweert, Netherlands

Phone : πŸ“ž +87
Postal code : 6031
Website : http://www.lotbeautyenwellness.nl/
Categories :
City : Nederweert

L
Len Vink on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

M
Marijke on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

R
Roeg Kuijpers on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

L
Liz Van Bergen on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

Heerlijke verwennerij gehad in een heerlijke omgeving!!??
Had a wonderful pampering in a wonderful environment !! ??
M
Miranda Put on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

Het was zalig !! Voor herhaling vatbaar!! ??‍♀️?
It was delicious!! Worth repeating!! ??‍♀️?
H
Henk Reijnders on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

Gezellig praatje, lekker geurtje, zalige massage in een heel mooie omgeving. Mooi totaalplaatje en een fijne beleving.
Nice chat, nice scent, wonderful massage in a very nice environment. Nice overall picture and a great experience.
L
Loubna Bouariche on Google

β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…

Zojuist voor het eerst geweest betreft een pedicure en een ontspanningsmassage. Oprecht een prachtige plek waar je naar binnen wandeld. Zowel de tuin als van binnen in de zaak. Alles ziet er verzorgd en schoon uit. Hele fijne communicatie en voelde me al snel zeer op mijn gemak. Heerlijk genoten van beide behandelingen. Ze heeft de kennis en weet wat ze doet, legt alles ook fijn uit voordat ze iets gaat doen.
Just had a pedicure and a relaxation massage for the first time. Truly a beautiful place to walk in. Both the garden and the inside of the business. Everything looks neat and clean. Great communication and I immediately felt very comfortable. Thoroughly enjoyed both treatments. She has the knowledge and knows what she is doing, and explains everything well before doing anything.

Write some of your reviews for the company Lot Beauty & Wellness

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating * β˜… β˜… β˜… β˜… β˜…
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *