WOW Auctions - Amerikaweg 10
3.3/5
β
based on 3 reviews
Win een prachtig product van een A-merk met Login & Win. Registreren voor Login & Win is gratis. Ook aan deelnemen is geen verplichting tot een andere transactie of overeenkomst verbonden. Na registratie kun je als deelnemer bovendien deelnemen aan de Abonnement Korting Veilingen van Privileges Mobiel en de Contributie Korting Veilingen van Privileges.
Ik wil meer weten Ik wil me registreren
Contact WOW Auctions
Address : | Amerikaweg 10, 2035 RA Haarlem, Netherlands |
Phone : | π +88888 |
Postal code : | 2035 |
Website : | http://www.wowveilingen.nl/ |
Categories : | |
City : | Haarlem |
H
Herma βHermandiβ on Google
β β β β β |
I
I. Vreugd on Google
β β β β β |
C
Caro Lion on Google
β β β β β ROTbedrijf!????
Eerst met aangepast abonnement je binnenslepen en na half jaar krijg je ineens via internetbankieren een bedrag van 110 euro per jaar, terwijl je niets wint!!
ROT operation! ????
First with an adjusted subscription you drag in and after half a year you suddenly get an amount of 110 euros per year through internet banking, while you win nothing !!
Write some of your reviews for the company WOW Auctions
Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information
Nearby places in the field of Auction house,
Nearby places WOW Auctions